KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15848194
nr 1584 8194
Lars Rylander
(f. 1945), Sverige
2 st, Kompositioner. Signerade. Bladets mått: 24x21 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 29x26 ca
Lars Rylander, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:11:11
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr